Vedení

Veronika Mikulíková - Letty

vůdkyně oddílu

Kromě vedení oddílu pomáhám u družinky Čejek a hraji na kytaru. V oddíle funguji od jeho znovuzaložení před více než deseti lety. Mimo klubovnu mě najdete v jedné z laboratoří na kampusu MUNI, kde ve volném čase studuji Biochemii, v některé z brněnských kaváren nebo u filmů či seriálů.

Vedoucí 2

Curabitur sodales ligula in libero. Sed dignissim lacinia nunc. Curabitur tortor. Pellentesque nibh. Aenean quam. In scelerisque sem at dolor. Maecenas mattis. Sed convallis tristique sem.

Kája Husáková

rádkyně Poštolek

Je mi 15 let a v oddílu funguji téměř třetím rokem ale druhým jako rádkyně nejstarších Poštolek. Velmi ráda čtu, kreslím, poslouchám hudbu a sleduji filmy. Mezi mé záliby patří i chození na kulturní akce a výlety. Jeden z mých oblíbených citátu je od Jane Austenové a ten zní „There is nothing I would not do for those who are truly my friends. I have no idea about loving people in half, it’s not my nature.“

Anežka Rybníčková - Locika

rádkyně Poštolek

Je mi 16 let a v oddíle funguji přes 7 let a z toho 2 roky aktivně vedu nejstarší Poštolky. Mezi moje zájmy patří všechny různé sporty, hudba, všeobecně literární díla, příroda, venčení mého pejska, práce s dětmi a komunikace s lidmi. Nenávidím nudu a jsem pro každou srandu. Mám sen udělat v životě něco užitečného a procestovat svět. Ráda se řídím slovy Raye Bradburyho ,,Skoč, křídla roztáhneš cestou.”

Tereza Vařejková - Tezka

rádkyně Sýkorek

Je mi 14 let, do skautu chodím sedmým rokem. Společně s Kánětem vedu nejmladší družinku Sýkorek. Do školy chodím na gymnázium Matyáše Lercha. Hraju na flétnu a ráda si čtu.